Tapeetija

Tapeetija ja tapeedi paigaldus

Tapeetimistööd

Tapeetija tuleb ja paigaldab teie tapeedi

Pakume kvaliteetset tapeetimise teenust, kui vajate abi tapeedi paigaldamisel korterisse, majja või kontorisse, saate tapeetija tellida meilt. Lisaks tapeedi paigaldamisele teeme aluspindade ettevalmistustöid. Eemaldame vana tapeedi ja teeme maalritöid. 

Kui soovid tapeedi eelnevalt valmis osta, toimige nii: tehke vajalikud mõõdistustööd, mõõtke ära, kui lai ja kõrge on teie ruum, arvestage välja aknad ja uksed. Vajadusel saate kasutada mõõdistustöödel tapeetija abi. Tapeedirullide koguse aitab teil väljaarvutada müüja tapeedipoes, vastavalt väljavalitud tapeeditüübile küsige müüjalt ka õige tapeediliim.  

Kontrollige, et tapeedirullidel oleksid ühesugused partiinumbrid, mustertapeedi puhul arvestade lisakuluga, kuna igalt tapeedipaanilt läheb üks osa kaduma. Kaduma mineva osa suurus on märgitud tavaliselt tapeedirullile. 

Tapeetimine ei ole “raketiteadus”, kuid kiire ja hea lõpptulemuse saavutamine nõuab vilumust. Seetõttu soovitame pöörduda vilunud tapeetija poole.

 • Vastame teile 7 päeva nädalas. 
 • Tasuta hinnapakkumise teeme ekspresstööde puhul samal päeval
 • Oleme paindlikud ja kliendi mugavusele orienteeritud 
 • Täpsed, ausad ja tunneme oma tööd läbi ja lõhki.

Lisainformatsiooni saamiseks või teenuse tellimiseks helista  tel. +372 50 46 497 või saada palun oma küsimus meile e-kirjaga, kasutades selleks järgnevat kontaktvormi.

  Miks valida tapeetija meilt?

  Tapeedi paigaldus mugavalt ekspresstööna

  Kiire töö ja läbipaistev hinnapoliitika

  Tapeedi kasutamine siseviimistlusmaterjalina on endiselt populaarne, kuid harva kaetakse tapeediga kõik seinad või kõik ruumid. Seetõttu on tegemist töömahult suhteliselt väikeste töömahtudega ja mõistlik on tellida tapeetija tööd ekspressteenusena. 

  • Tapeetija ekspressteenusena tähendab seda, et tapeedi paigaldustööd saavad tehtud kiiresti ja mugavalt tavapärasest ooteajast kiiremini. Üldjuhul tuleb tapeetija töid teostama juba järgmisel päeval, või paari päeva jooksul peale tellimuse saamist.
  • Kuna teenus ongi mõeldud väiksemate ehitustööde tellimiseks, siis oleme valmis lahendama ka kõige väiksema mure.
  • Tapeedi paigalduse ja ettevalmistustööd ekspressteenusena saab tellida mugavalt ka täisteenusena. Vajadusel hangime ja toome kõik vajaminevad materjalid ise, tööde valmimisel viime ära prügi.
  • Puudub vajadus kulutada väärtuslikku aega otsimisele kümnete ehitusettevõtete hulgast keegi, kelle jaoks väiksemad ehitustööd on piisavalt huvipakkuvad.
  • Erinevalt meist on paljud teised ehitusettevõtted pigem huvitatud töömahult suurematest töödest või on juba hõivatud suuremate töödega, ning huvi väiksemate tööde vastu leige.
   • Tööde maksumust on lihtne planeerida.

   Teie tööde täpne maksumus selgub peale meiega kontakteerumist. Kuid suures plaanis saate arvestada nii:  Kui töö tegemiseks kulub pool päeva, siis töömaksumus teile on 134 EUR , terve päev 268 EUR + materjalid. Sealjuures ei ole vahet, kas tellite näiteks plaatimise, maalritöö või köögimööbli paigalduse või mitu erinevat tööd korraga, hind on üks. Hindadele lisandub käibemaks 22 %.

  Back to top of page
  +3725046497